Angličtina Hradec Králové

  • Výuka anglického jazyka

    Zkušená lektorka anglického jazyka, působící v několika jazykových školách nabízí své služby v oblasti výuky anglického jazyka v Hradci Králové a okolí.

  • Individuální výuka

    Preferujte maximální intenzitu výuky? Vyžadujete specifický přístup? Potom je pro Vás řešením individuální výuka, která umožňuje přizpůsobit obsah i rychlost výuky Vašim časovým a možnostem a jazykovým schopnostem.

    Podrobnosti

  • Skupinová výuka

    Jste s přáteli na obdobné jazykové úrovni a rádi by jste si své jazykové znalosti společně rozšířili? Skupinová výuka pro Vás představuje ideální řešení za výhodných podmínek.

    Podrobnosti

  • Firemní výuka

    Potřebujete zvýšit jazykovou úroveň svých pracovníků? Rádi by jste své zaměstnance motivovali prostřednictvím jazykového rozvoje? Nabízím Vám výuku Vašich zaměstnanců přímo u Vás na pracovišti.

    Podrobnosti

  • Příprava na jazykové zkoušky

    Rozhodli jste se složit mezinárodní jazykové zkoušky a získat tak certifikát na úrovni FCE nebo CAE? Tyto kurzy jsou zaměřeny na osvojení strategií vedoucích k úspěšnému složení všech částí.

    Podrobnosti

  • Angličtina pro nejmenší

    Rádi by jste u svých dětí pěstovali vztah k cizím jazykům již od útlého věku? Nestíhají Vaše děti tempo výuky anglického jazyka na své škole? Výuku anglického jazyka praktikuji zábavnou formou s dětmi již od 6-ti let.

    Podrobnosti

  • Intenzivní jazykové kurzy

    Potřebujete se rychle naučit na maturitu, státní, univerzitní či jinou zkoušku? Připravit se na blížící se pohovor? Díky intenzivnímu jazykovému kurzu, cílenému na Vaše potřeby, tuto přípravu zvládnete v relativně krátkém čase.

    Podrobnosti

Kdo jsem ?

Absolventka pedagogické fakulty Technické univerzity v Liberci, obor anglický jazyk - společenské vědy.

Podrobnosti

Co nabízím ?

Výuku angličtiny formou individuálních či skupinových kurzů pro děti, dospělé i firmy.

Podrobnosti

Za jakých podmínek ?

Základní sazba za individuální výuku je 300 Kč za 45 min. Výuka obvykle probíhá přímo u klienta.

Podrobnosti

Firemní výuka anglického jazyka

Potřebujete zvýšit jazykovou úroveň svých pracovníků?

Rádi by jste své zaměstnance motivovali prostřednictvím jazykového rozvoje?

Nabízím Vám výuku Vašich zaměstnanců přímo u Vás na pracovišti. 

Firemní výuka může být podle požadavků klienta zaměřena na obecné či obchodní témata tak, aby plně vyhovovala potřebám klienta. Důraz je kladen především na zvládání každodenních situací v kanceláři, při obchodních jednáních, pracovních obědech, telefonování, písemné korespondenci, prezentaci firmy a jejich produktů, čtení grafů, sjednávání schůzek, praktické fráze na služební cesty a apod.